Čo je nové na Gymku

KRITÉRIA PRIJATIA GYM

Kedy? Ako? Kde?

Vážení rodičia, milí žiaci,

MŠ SR vydalo nový materiál, ktorý upravuje organizáciu a priebeh vyučovania od 1.9.2021. Podľa aktuálnych opatrení bude vyučovanie na gymnáziu aj základnej škole prebiehať podobne ako na konci minulého školského roka, vyučovanie bude prebiehať prezenčnou formou, v interiéri školy bude povinné prekrytie horných dýchacích ciest rúškom, alebo respirátorom pre všetkých žiakov aj učiteľov okrem vykonávania športových aktivít počas hodín telesnej výchovy, pred vstupom do budovy školy žiaci aj zamestnanci musia prejsť každý deň zdravotným filtrom, pri prvom nástupe do školy odporúčame a prosíme žiakov o predloženie čestného vyhlásenia o bezpríznakovosti, počas celého dňa budeme všetci poctivo dodržiavať základné pravidlá ROR ( rúško, odstup, ruky) tak, aby sme zabezpečili spoločnými silami čo najbezpečnejšie prostredie pre našich žiakov i zamestnancov. Škola poskytne prihláseným žiakom aj možnosť dobrovoľného bezplatného testovania kloktacími a dobrovoľného domáceho samotestovania antigénovými testami v spolupráci s MŠ SR a OU Bratislava. V prípade, že sa v niektorej triede vyskytne pozitívny prípad, budeme postupovať podľa pokynov RUVZ a prejdeme v danej triede na dištančné vyučovanie. Všetky podrobnosti o povinnostiach žiakov, rodičov, zamestnancov, testovaní, postupoch pri pozitívnych prípadoch v triede, alebo v rodine žiaka, karanténe, izolácii, možných výnimkách z karantény pre zaočkovaných a žiakov po prekonaní ochorenia covid nájdete v priloženom školskom semafore. Pozorne si ho prosím prečítajte, určite v ňom nájdete všetky dôležité informácie a odpovede na Vaše otázky. Ďakujeme za spoluprácu a už teraz sa všetci tešíme na otvorenie nového školského roku 2021/2022.

=======>>>>     semafor
=======>>>>     vyhlásenie žiak

Bratislava - Atény

Študenti nášho gymnázia úspešne spolupracujú s Aténskymi spolužiakmi.

Vytvárame medzinárodné priateľstvá

DOFE

Oceňujeme mladých ľudí, ktorí sa neboja veľkých cieľov.

Vykonávame dobrodružné expedície

DIPLOMA PROGRAMME

IB DP je vzdelávací program pre študentov vo veku od 16 do 19 rokov
IB DP je vzdelávací program pre študentov vo veku od 16  do 19 rokov

Uchádzame sa o titul  “IB World School”

Poďakovania

ŠKOLA V ČÍSLACH

JAZYKOV
POBOČKY
TRIED
ŠTUDENTOV

Letné prázdniny

maturita-typy-a-triky-proti-prokrastincii.jpg

MATURANTI 2018

Únos triednej knihy

Únos triednej knihy v 5.C v roku 2018. Jedno z tých lepších videií. Veď posúďte sami.