BEST IN ENGLISH 2023

Milí naši študenti,

radi by ste si vyskúšali Vaše vedomosti anglického jazyka? Radi súťažite alebo sa pripravujete na CAE certifikát? Užili by ste si hlavnú výhru, ktorou je 2-týždňový pobyt v Kanade? Radi by sme preto upriamili Vašu pozornosť na možnosť zúčastniť sa medzinárodnej súťaže v anglickom jazyku (úrovne B2 až C1) Best In English, ktorú už niekoľko rokov na škole organizujeme. Link súťaže: https://bestinenglish.org/.

Súťaž sa koná tento štvrtok 16. novembra 2023 počas 4. a 5. hodiny v učebni informatiky. Počas súťaže budete potrebovať káblové slúchadlá, prosím nezabudnite si ich. Študenti majú možnosť využiť ako každý rok vlastný laptop alebo tablet.

Zapojiť sa môže každý študent vo veku od 14 do 20 rokov. Okrem pobytu v Kanade môžete vyhrať poukazy na rôzne kurzy European Summer School v Prahe, ktorá spolupracuje s univerzitami v Spojenom kráľovstve VB a SÍ, Holandsku ako aj Dánsku, ako aj poukazy na nákup elektroniky. Špeciálnou cenou pre študentov vo veku 14-15 rokov je poukaz na kurz kreatívneho písania.

To, že účasť v takejto súťaži vyzerá dobre v životopise alebo na prihláške na vysokú školu ani nemusíme spomínať :) Každý/á študent/ka, ktorý/á sa do súťaže zapojí bude taktiež ohodnotený/á 3/0b v predmete anglický jazyk.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o účasť prosím kontaktujte p.u. Latkovú cez Teams alebo osobne v škole. Budete pridaní do Teams skupiny, kde nájdete všetky potrebné informácie ako aj názornú ukážku testu.