Štúdium 5. - 9. ZŠ

KRITÉRIÁ PRIJÍMANIA 5.-9. ROČNÍK BILINGVÁLNA ZÁKLADNÁ ŠKOLA

stiahnite si kritériá prijímania do jednotlivých ročníkov:
5.ročník       6.ročník      7.ročník     8.ročník

Príspevok na štúdium

ZŠ Česká

Zmluvné strany sa dohodli, že príspevok v súkromnej základnej škole je pre školský rok 1000€ pre prvý stupeň (1.-4. ročník), 600€ pre Školský klub detí a 1200€ pre druhý stupeň (5.-9. ročník).

Zákonný zástupca žiaka na prvom stupni je povinný zaplatiť príspevok v 2 splátkach v ročníku:
    • splátka do piatich pracovných dní od podpísania zmluvy vo výške 500€ v nástupnom ročníku, vo vyšších ročníkoch do 15. júna príslušného roka
    • splátka do 15. novembra príslušného roka vo výške 500€
Zákonný zástupca žiaka na druhom stupni je povinný zaplatiť príspevok v 3 plátkach v ročníku:
    • splátka do piatich pracovných dní od podpísania zmluvy vo výške 400€ v nástupnom ročníku, vo vyšších ročníkoch do 15. júna príslušného roka
    • splátka do 15. novembra príslušného roka vo výške 400€
    • splátka do 15. februára príslušného roka vo výške 400€
Zápisné na štúdium vo výške 500€ sa uhrádza spolu s prvou splátkou pri nástupe na štúdium, t.j. do piatich pracovných dní od podpísania zmluvy.

ZŠ Devín

Zmluvné strany sa dohodli, že príspevok v súkromnej základnej škole je pre školský rok 700€ pre prvý stupeň (1.-4. ročník) a 1200€ pre druhý stupeň (5.-9. ročník).

• splátka do piatich pracovných dní od podpísania zmluvy vo výške 350€ v nástupnom ročníku, vo vyšších ročníkoch do 15. júna príslušného roka
    • splátka do 15. novembra príslušného roka vo výške 350€
Zákonný zástupca žiaka na druhom stupni je povinný zaplatiť príspevok v 2 splátkach v ročníku
    • splátka do piatich pracovných dní od podpísania zmluvy vo výške 600€ v nástupnom ročníku, vo vyšších ročníkoch do 15. júna príslušného roka