Aktuality Gymnázium

BEST IN ENGLISH 2022 - International English Language Competition

Milí naši študenti,
 
radi by ste si vyskúšali Vaše vedomosti anglického jazyka a radi súťažite? Pripravujete sa na CAE certifikát a užili by ste si hlavnú výhru, ktorou je 2-týždňový pobyt v Kanade? Radi by sme preto upriamili Vašu pozornosť na možnosť zúčastniť sa medzinárodnej súťaže v anglickom jazyku (úrovne B2 až C1) Best In English. Link súťaže: https://bestinenglish.org/.
 
Súťaž sa koná v stredu 30. novembra 2022 počas vyučovania v priestoroch školy. Počas súťaže budete potrebovať káblové slúchadlá. Študenti majú možnosť priniesť si vlastný laptop.
 
Zapojiť sa môže každý študent/ka vo veku od 14 do 19 rokov. Okrem pobytu v Kanade môžete vyhrať poukazy na rôzne kurzy European Summer School v Prahe, ktorá spolupracuje s univerzitami v Spojenom kráľovstve VB a SÍ, Holandsku ako aj Dánsku, ako aj poukazy na nákup elektroniky. Špeciálnou cenou pre študentov vo veku 14-15 rokov je poukaz na kurz kreatívneho písania. 

To, že účasť v takejto súťaži vyzerá dobre v životopise alebo na prihláške na vysokú školu ani nemusíme spomínať :) Každý/á študent/ka, ktorý/á sa do súťaže zapojí bude taktiež ohodnotený/á 1 až 3/0b v predmete anglický jazyk (podľa získaných bodov v súťaži).

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o účasť prosím kontaktujte p.u. Latkovú osobne alebo cez Teams. Budete pridaní do skupiny, kde nájdete všetky potrebné informácie ako aj názorné ukážky testov z minulých rokov :)

.

Image
© 2018 Gymnázium Česká 10. All Rights Reserved. Designed By Achnaton