Aktuality Gymnázium

BEST IN ENGLISH 2021 - International English Language Competition

Milí naši študenti,
 
radi by ste si vyskúšali Vaše vedomosti anglického jazyka? Radi súťažite? Pripravujete sa na CAE certifikát? Užili by ste si hlavnú výhru, ktorou je 2-týždňový pobyt v Kanade? Radi by sme preto upriamili Vašu pozornosť na možnosť zúčastniť sa medzinárodnej súťaže v anglickom jazyku (úrovne B2 až C1) Best In English. Link súťaže: https://bestinenglish.org/.
 
Súťaž sa koná v piatok 26. novembra 2021 počas vyučovania v priestoroch školy. Počas súťaže budete potrebovať slúchadlá. Študenti majú možnosť priniesť si vlastný laptop. Rovnako je možné pripojenie sa z domácej karantény (podmienkou je funkčná kamera). 
 
Zapojiť sa môže každý študent vo veku od 14 do 19 rokov. Okrem pobytu v Kanade môžete vyhrať poukazy na rôzne kurzy European Summer School v Prahe, ktorá spolupracuje s univerzitami v Spojenom kráľovstve VB a SÍ, Holandsku ako aj Dánsku, ako aj poukazy na nákup elektroniky. Špeciálnou cenou pre študentov vo veku 14-15 rokov je poukaz na kurz kreatívneho písania. 

To, že účasť v takejto súťaži vyzerá dobre v životopise alebo na prihláške na vysokú školu ani nemusíme spomínať :) Každý/á študent/ka, ktorý/á sa do súťaže zapojí bude taktiež ohodnotený/á 5/5b v predmete anglický jazyk.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o účasť prosím kontaktujte p.p. Latkovú. Budete pridaní do Teams skupiny, kde nájdete všetky potrebné informácie ako aj názornú ukážku testu (rok 2019). 
 
Image
© 2018 Gymnázium Česká 10. All Rights Reserved. Designed By Achnaton