Poďakovania a priania od rodičov

Zároveň musím poďakovať, že ako škola ste veľmi promptne zareagovali na vzniknutú situáciu a dokázali ste zabezpečiť v rámci možnosti super pokračovanie štúdia vo forme Home study pre študentov. p. Baloghová (2.C)
p. Fedoroňková:
Zároveň Vám chcem poďakovať za všetky informácie, ktoré nám posielate, vážim si to, že "pracujete" s deťmi a vzdelávate ich takto na diaľku, viem že to nie je jednoduché ....

Dobrý deň,
Želáme Vám krásny deň učiteľov!
Aj keď sa teraz “nevidíme” denne, stále na Vás myslíme a vážime si, čo pre nás a naše deti robíte!
Nech sa Vám dnešný deň vydarí, ako aj tie ostatné. Veľa elánu, tvorivých nápadov, vnímavých a šikovných žiakov a žiačky.
S pozdravom,
Nina Tibenská Tegzová a Maxik

Dakujem Deniska, za opravu.
Toto sme nedostavali doteraz. Ked to takto vidia, ze im to opravite, hned to spadne na urodnu podu. Uz ma z toho maleho t islo porazit, ako ho pisal. Autorita ucitela sa doma neda nahradit.
Pekny vecer a vdaka este raz. Misko posiela pusinky k uplynulemu dnu ucitelov..
Mama a Misko