Vyhodnotenie súťaže GQIQ po 1. kole

Prvého kola geografickej súťaže pre základné školy, kde bolo potrebné do 30.3.2020 odovzdať zaujímavú úlohu online, sa zúčastnilo 5 žiakov našej školy, ktorí mali chuť súťažiť a zmerať si sily s ostatnými súťažiacimi.

V kategórii od 11 do 12 získala Zoja Sochová (5.A) 30 bodov.

V kategórii od 13 do 14 získal Simon Renčko (8.A) 32 bodov, Alex Vágai (8.A) spolu 21 bodov a Dominik Biró zo 7.B spolu 20 bodov.

V kategórii od 14 do 15 získala Sofia Kasanová (8.A) 35 bodov.

Všetci postupujú do krajského kola, kde ich o ďalších pokynoch budú informovať online Ladislav Tolmáči a tím GQIQ.

Geografický korešpondenčný seminár

Súťaže, ktorú realizuje Katedra humánnej geografie PRIF UK v Bratislave, sa zúčastňuje Nina Kotian a Kristína Vilem (2.B). Súťaž prebieha vo viacerých kolách, kde po každom kole žiačky posielajú zadania realizátorovi súťaže. O výsledkoch budeme informovať po skončení súťaže.

Za spracovanie výsledkov sú zodpovedné: Mgr. Daniela Mojžišová Vigašová, PhD., a Mgr. Katarína Brezinová