Aktuality Gymnázium

Zrušenie CERNU

EXKURZIA CERN 2020 

 

Vážení rodičia, 

Vzhľadom na vážnu situáciu v celej Európe (a nariadenie o zrušení všetkých zahraničných exkurzií) sme nútení prehodnotiť aj našu exkurziu do Cernu v júni 2020. Nakoľko je zariadenie Cernu uzavreté pre návštevníkov minimálne do polovice mája (a môže byť predĺžené na neurčito) a nie je možné odhadnúť ani predvídať koľko bude celá situácia s Koronavírusom pretrvávať, ani ako sa bude vyvíjať, pristupujeme k nemilému, ale nutnému kroku.  

Tohtoročnú exkurziu RUŠÍME!!! 

Keďže sme uhradili zálohu za ubytovanie, ktorú nie je možné vystornovať, táto suma bude rozpočítaná medzi všetkých účastníkov a bude predstavovať čiastku o ktorú žiaľ prídete z Vami zaplatenej zálohy resp. celkovej sumy (v prípade tých, ktorí už zaplatili doplatok). Verím, že sa všetci zhodneme, že táto malá suma bude zanedbateľná v porovnaní s rizikom, ktorému by sme vystavili Vaše deti.  

Podrobnosti k financiám budeme riešiť po obnovení školského vyučovania a každý rodič bude písomne / mailom informovaný o detailoch.  

Ďakujeme za pochopenie. 

V prípade otázok ma prosím kontaktujte mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

 

S pozdravom 

Mgr. Katarína Tihelková 

Vedúca exkurzie

© 2018 Gymnázium Česká 10. All Rights Reserved. Designed By Achnaton