Triedy


Triedna učiteľka: Mgr. Suchovská Denisa

Aláč Andrej
Biela Emma
Drahoš Adam
Drahošová Diana
Kopálek Richard
Kubáni Lukáš
Lalíková Michaela
Ľalíková Helena
Nemcová Sofia
Pazdernatý Martin
Sklenka Oliver
Streit Laura
Tesařová Patrícia
Tulejová Stela

Triedna učiteľka: Mgr. Kudolániová Barbara

Angelovič Xavier Peter
Bondarenk Eva
Búzeková Lucia
Flaskárová Laura
Gelčinský Roland
Hric David
Matisová Vanessa
Pešek Tobiáš
Plaiová Ema
Purdeš Matej
Sadeghiani Efran
Tibenský Maxmilian
Timoracká Tamara
Vodičková Laura

Triedna učiteľka: Mgr. Nora Brencusová.

Davidson Veronica Elisabeht
Judiak Gabriel
Kačeriak Šimon
Keseli Filip
Keseliová Olívia
Klčo Ondrej
Klepochová Laura
Medviďová Alexandra
Mihinová Hana
Ondrišeková Zoja
Ondrušková Nina
Országhová Alexandra
Štrba Matúš
Štrbová Nela
Šulovský Antonín

Triedna učiteľka: Mgr. Katarína Korenková

Čipáková Tereza
Davidson Danica
Jurovich Christian
Míznerová Alexandra
Rážová Barbora
Roninová Vanessa Viola
Sabo Michal
Slezák Marek
Suvorova Marharyta
Štrbák Jakub
Tóth Jakub
Wagner Richard Erik
Wagnerová Sarah Alyson
Záborská Michaela
Žilavý Alexander

Triedna učiteľka: Mgr. Matušeková Veronika

Ambrózy Tereza
Andrejcová Ela
Bardúnová Nela
Benkovská Vivienn
Búzeková Laura
Grík Lukáš
Ivanov Maxim
Janegová Lianna
Jaslovská Mina Mária
Khokhlov Glib
Kissová Sofia
Lepskii Kirill
Martin Herbert
Melas Jakub
Nikolayev Illya
Ondriáš Sarah Caroline
Račáková Natália
Sakálová Karolína
Sakálová Liliana
Shim Ahyun
Sulíková Viktória
Vágaiová Tamara

Triedna učiteľka: Mgr.Agata Krajčovičová

Antl Adam
Baňacká Deana
Cvrkalová Margaréta Astrid
Grečnerová Petra
Kastlerová Natália
Krajči Daniel
Krechňáková Kristína
Križková Katarína
Majtán Michal
Mihaľo Samuel
Padych Matúš
Pietrzyková Anna
Potúček Peter
Schmidt Oliver
Živner Filip

Triedna učiteľka: Mgr. Martin Molčan

Benáček Mário
Bolla Maxim
Devošová Eliška
Dřínovský Šimon
Karcolová Patrícia
Kovalev Roman
Lukáč Boris
Neischl Michael
Pashkovska Kateryna
Prokeš Peter
Sarkocy Dominik
Strážovský Filip
Žanonyová Nela

Triedna učiteľka: Mgr. Suchánková Eliška

Bačová Karolína
Bezák Alexander
Cvik Goran
Dopirák Martin
Gribenyuk Makar
Havlíková Linda
Kaščák Robert
Klč Nathalie
Kopálková Lea
Kováčik Michal
Krištofíková Nikita Lilliana
Mikóczy Mia
Múčka Šimon
Nozhov Sergeii
Ondrúšová Viktória
Rozvadská Laura
Sanisló Patrik
Sochová Zoja
Stančík Šimon
Štefaničová Viera
Udodov Yelysey

Triedna učiteľka: Mgr. Barbora Olejníková

Čipák Bruno Samuel
Franc Marek
Hergovits Alex
Heringh Adam
Igazová Alexandra
Jacenko Jakub
Jakšík Ivan
Kotas Jakub
Kubisová Ivana
Marton Sabína
Maruščáková Zuzana
Rážová Zuzana
Šauša Maxim
Švecová Sofia
Wagnerová Victoria Emma
Záborský Jonáš

Triedna učiteľka: Mgr. Denisa Ducárová

Bartovič Marko
Bulejka Michal
Držíková Nina
Ďurďáková Laura
Gerasimen Artyom
Horňák Marek
Judiak Michal
Karcolová Kristína
Kleinert Naya
Kubičárová Alžbeta
Makarov Erik Kurt
Maxián Matej
Polča Matej
Potúčková Alexandra
Slezáková Kristína
Streďanský Odrej
Vaš Maxim
Veselý Bystrík

Triedna učiteľka:Mgr. Soňa Knollová

Cibulka Daniel Jonatán
Danielovič Erik
Deván Dávid
Ferenčíková Vanesa
Jung Tomáš
Kalma Kevin
Kamenská Elizabeta
Kelíšek Krištof
Kubicová Lilian
Kurata Kaya
Malcho Juraj
Mirovská Vanda
Pawlowski Maurycy
Repa Adam
Šturdlík Marek
Tomka Jakub
Varga Adam
Zelko Patrik Anton

Triedna učiteľka: Mgr. Šedrová Radka

Bibová Michaela
Dobrín Dávid Viktor
Dolinská Alexandra
Floriš Jakub
Gajdošíková Lucia
Gaľová Natália
Gyurík Leon
Habala Max
Ji George
Jung Timon
Kissová Ella
Kollar Martin
Kostilníkov Nataša
Kostolanská Maya
Kupchyk Lidia
Laššáková Alexandra
Majerčík Šimon Nikolaj
Matúšek Isabell
Ogurčáková Natália
Petrov Mia
Rojas Tomayo Alejandro
Sandtnerová Nina
Sekáčová Sofia
Settey Viktória
Udičová Anna
Valaštín Matúš
Vavrová Viktória
Yan Kai

Triedna učiteľka:Mgr. Dana Zelinová

Barančič Ruslan
Batthyányová Petra
Demianenko Stepan
Kastler Denis
Kovárová Hana
Lisá Elisabeth
Meszároš Matúš
Mikluščák Valentín Viktor
Minárik Filip Jakub
Mozoláková Sára
Prokeš Patrik
Schmidtová Nina
Tóth Ján

Triedna učiteľka: Mgr. Štefánia Václavíková

Buday Šimon
Halásová Laura
Koprdová Dominika
Kovarík Jakub
Križková Lucia
Kubičár Matúš
Lagler Kole Ian
Medviď Artur
Mikletičová Simona
Miklóšová Lenka
Orlík Jakub
Pawlowski Jan

Triedny učiteľ: Mgr. Baránková Viktória

Beláňová Ela
Ding Emily
Dubaj Filip
Franko Filip
Gajdošík Jakub
Habuda Šimon
Klačan Kristián
Kluková Madlen
Krakovský Marko
Kuhajda Jakub
Lauková Martina
Masaryková Alexandra
Morávek Michal
Mrázová Melánia
Nemcová Klaudia
Savorovská Veronika
Vavrová Yasmin
Vidová Hanka

Triedna učiteľka: PaeDr. Monika Bačíková

Bendová Ema
Biró Dominik
Burma Kseniia
Flaskár Andreas
Flaskárová Sofia
Franková Júlia
Hošták David Tibor
Chalmovský Štefan
Klímek Mika
Lamač Lukáš
Macúch Jakub
Sulík Hugo Viktor
Szabó Samuel Maxim
Šintaj Juraj
Tokoly Branislav
Truchlý Adam
Václavík Daniel

Triedna učiteľka: Mgr.

Cvrkal Adam
Dřínovský Adam
Gajdoš Adam
Geburová Alica
Gerasimen Lidiya
Inozemtsev Evdokia Ivanovna
Krejčová Karolína
Kummer Andy
Martinková Emma
Marton Lívia
Maruščák Matúš
Sazonova Evelyn
Varga Filip
Veselý Patrik
Wagnerová Laura Elin

Triedna učiteľka: Mgr. Šnejtová Vladimíra

Bednárčeková Sára
Berezovsky Alon
Brindová Sophie
Dermek Alexander
Dolinský David
Janíček Jakub
Jean Changhwan
Jozič Stella
Kasanová Sofia
Martinová Laura
Mintálová Martina
Murár Samuel
Náhlik Šimon Leo
Novosedlíková Alexandra
Ondrušová Alexandra
Peschlová Paula
Petras Maxim
Purdešová Alexandra
Renčko Simon
Rozemberg Hugo
Sarkisyan Anna
Skrzypczak Victoria
Spustová Emília
Šuran Šimon
Šuvertová Zara
Vágai Alex
Vaľková Emma
Vereshchagin Daniil Aleks

Triedna učiteľka: Mgr.

Ďurďáková Viktória
Keszocze Tereza Zuzana
Miklóšová Bianka
Mutňanská Sofia
Sanderson Oliver
Serina Dávid
Šujanská Michaela
Tešovičová Nina

Triedna učiteľka: Mgr. Jandušíková Marie

Al Faresová Sima
Badík Tomáš
Ferjancová Nina
Flaskárová Viktória
Gažová Linda
Janegová Laura
Kabát Natan
Kissová Vanessa
Klčová Sofia
Klučovský Jakub
Kollár Šimon
Krakovský Luca
Krčula Marko
Milakovič Teodor
Mintál Rastislav
Ni Sofia
Račáková Nina
Rascak Kristián
Sepeši Peter Bastien
Soókyová Dorota
Sopková Paula
Struhárová Hannah
Vráblik Filip

Triedna učiteľka: Mgr.

Blaho Jakub
Gajdoš Patrik
Hanzel Arťom
Inozemtsev Fedor Ivanovič
Kouřil Kamil
Krechňák Samuel
Lagler Kole Stefan
Maxianová Michaela
Satinová Barbora
Skachkova Polina
Smolárik Marián
Varga Lukáš
Vlašič Adam

Triedny učiteľ: Mgr. Krchňák Matej

Abrahámová Evelyn
Adamec Samuel Vladimír
Brandisová Soňa/li>
Bykov Dmytro
Daoud Roman
Dubajová Ema
Friedl Maximilián
Haťapka Tobiáš
Hudec Arik
Chuchút Martin
Lažo Maxim
Maláková Eva
Mieč Samuel
Miriniuc Oleksandra
Olejár Jakub
Paško Filip
Szamuhelo Vanessa
Zavalidrov Zakhar

Triedna učiteľka: Mgr.

Hanzel Michal
Keszocze Jakub
Kotas Adam
Kotianová Nina
Luknár Šimon Ondrej
Maková Karen
Michalíková Ema
Munka Matúš
Runák Tobias
Ryabtseva Tetyana
Uhlíková Martina
Viteková Karolína

Súkromné bilingválne gymnázium
Súkromná základná škola
Česká 10
831 03 Bratislava

Telefón:
+421 2 444 50 733 - sekretariát Česká
+421 2 444 50 496 - sekretariát Česká
+421 904 97 96 81 - sekretariát Česká
+421 911 84 88 89 - sekretariát, Kremeľská 2, Devín
+421 911 84 88 89 - riaditeľka základnej školy
+421 911 22 33 88 - zriaďovateľka školy
E-mail:
sekretariat@gymnaziumceska.sk
sekretariat.devin@gymnaziumceska.sk
riaditel@gymnaziumceska.sk

Súkromná materská škola
ROZPRÁVKOVO
Česká 10
831 03 Bratislava

Telefón:
+421 2 444 50 733 - sekretariát
+421 2 444 50 496 - sekretariát
+421 904 97 96 81 - sekretariát
+421 911 848 884 - mobil MŠ
+421 911 22 33 88 - zriaďovateľka školy

E-mail:
sekretariat@gymnaziumceska.sk
sekretariat.devin@gymnaziumceska.sk
riaditel@gymnaziumceska.sk